Suchatka Leśna

sucholand_domek_drewniany_lesna_001sucholand_domek_drewniany_lesna_002Oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w niepowtarzalnej góralskiej Chacie. Powierzchnia Suchatki Leśnej obejmuje 70 m2, rozłożona jest na dwóch kondygnacjach. Jej wnętrze inspirowane jest góralską nutą, została wybudowana w 2003 roku przez górali z Podsarnia, co roku jest ona konserwowana i odświeżana dla zachowania swojego wyjątkowego klimatu.

Wykonana z pięknych okrągłych bali, z licznymi ręcznie rzeźbionymi elementami. W jej wnętrzu na parterze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia z barem, klimatyczny żeliwny kominek z zapasem drewna, tworzący wspaniałą atmosferę podczas letnich wieczorów, długi, rzeźbiony stół, dekoracyjna myśliwska galeria, łazienka z prysznicem oraz bezpośrednie wyjście na ogromny, pływający na wodzie taras.

 

Pokoje w Suchatce Leśnej

Wyposażenie Suchatki Leśnej

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie 2-osobowe oraz sauna. Każdy pokój posiada wyjście na taras z widokiem na jezioro i las.

sucholand_domek_drewniany_lesna_003suchatka_005suchatka_007

W Suchatce znajdują się: Telewizor LCD 42” z dekoderem cyfra+, radio, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, żelazko, suszarka do włosów, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, naczynia, sztućce, garnki, ręczniki.

Zapraszamy do galerii

Cena za dobęPakiet Weekend *Pakiet tygodniowy *
CENA w sezonie wysokim
(od maja do września)
690 PLN1690 PLN(-10%) - 4290 PLN
CENA w sezonie średnim
(od października do kwietnia)
620 PLN1 490 PLN(-15%) - 3 690 PLN
Pakiet Weekendowy: 2 noclegi / pobyt 3 dni
Pakiet Tygodniowy: 7 noclegów / pobyt 8 dni
* Podane ceny mogą ulec zmianie w dni świąteczne Sylwestra oraz długie Weekendy.