Suchatka Lawendowa

suchatka_lawendowa_001suchatka_lawendowa_002Suchatka Lawendowa to ok. 100-metrowy piękny domek z bali, wybudowany w 2013 roku przez tych samych Górali, którzy 10 lat wcześniej wybudowali piękną Leśną Suchatkę. Suchatka Lawendowa zaś, to trochę większa i nieco bardziej nowoczesna, piętrowa chatka, która na parterze posiada przedsionek, duży salon z kanapą, w pełni wyposażoną kuchnię z barkiem i zmywarką, stół mieszczący swobodnie 10 osób, kominek oraz łazienkę z prysznicem i ubikacją oraz oddzielną toaletę. Posiada jednak podobny ciepły klimat jak sąsiednia chatka.

 

Pokoje w Suchatce Lawendowej

Wyposażenie Suchatki

Na piętrze znajdują się 4 sypialnie 2-osobowe, każdy z wyjściem na balkon oraz sauna z przepięknym panoramicznym widokiem na cały Sucholand. W całej Chatce są umieszczone subtelne lawendowe akcenty. Z salonu jest wyjście na drewnianą werandę tuż przy brzegu jeziora.

suchatka_lawendowa_003suchatka_lawendowa_004suchatka_lawendowa_005

W Suchatce znajdują się: Telewizor LCD 42” z dekoderem cyfra+, radio, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, żelazko, suszarka do włosów, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, naczynia, sztućce, garnki, ręczniki.

Zapraszamy do galerii

Cena za dobęPakiet Weekend *Pakiet tygodniowy *
CENA w sezonie wysokim
(od maja do września)
920 PLN2 250 PLN(-10%) - 5 790 PLN
CENA w sezonie średnim
(od października do kwietnia)
820 PLN1 890 PLN(-15%) - 4 890 PLN
Pakiet Weekendowy: 2 noclegi / pobyt 3 dni
Pakiet Tygodniowy: 7 noclegów / pobyt 8 dni
* Podane ceny mogą ulec zmianie w dni świąteczne Sylwestra oraz długie Weekendy.