Dębowa Suchatka Jacek lub Agatka

Dębowa Suchatka Jacek lub AgatkaDębowa Suchatka Jacek lub AgatkaDomek został wybudowany w 2015 roku przez naszych zaprzyjaźnionych Górali z Podsarnia. Na parterze posiada 2 salony, 2 aneksy kuchenne, 2 kominki, 2 łazienki i na pietrze 4 sypialnie: 2 dwuosobowe i 2 trzyosobowe. Każda sypialnia posiada wyjście na taras z widokiem na piękne potężne Dęby, rosnące wokół domku. Suchatka Dębowa mieści się zaledwie 5 m od brzegu jeziora.

Dębowa Suchatka Jacek lub Agatka: 5-osobowa to 60-metrowa połówka Suchatki Dębowej, z odrębnymi wejściami, w każdym z nich na parterze znajduje się salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka i na pietrze 2 sypialnie 2-osobowe z widokiem na Sucholand. Wykonana z pięknych okrągłych bali, z licznymi ręcznie rzeźbionymi elementami. W jej wnętrzu na parterze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, klimatyczny żeliwny kominek z zapasem drewna, tworzący wspaniałą atmosferę podczas letnich wieczorów, łazienka z prysznicem.

 

Pokoje w Suchatce

Wyposażenie Suchatki

Na parterze posiada salon, aneks kuchenny, kominek, łazienka i na pietrze 2 sypialnie:
1 dwuosobowa i 1 trzyosobowa.

Dębowa Suchatka Jacek lub AgatkaDębowa Suchatka Jacek lub AgatkaDębowa Suchatka Jacek lub Agatka

W Suchatce znajdują się: TV LCD 42″, czajnik elektryczny, żelazko, suszarka, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, naczynia, sztućce, garnki, ręczniki.

Zapraszamy do galerii

Cena za dobęPakiet Weekend *Pakiet tygodniowy *
CENA w sezonie wysokim
(od maja do września)
550 PLN1 350 PLN(-10%) - 3 490 PLN
CENA w sezonie średnim
(od października do kwietnia)
490 PLN1 150 PLN(-15%) - 2 990 PLN
Pakiet Weekendowy: 2 noclegi / pobyt 3 dni
Pakiet Tygodniowy: 7 noclegów / pobyt 8 dni
* Podane ceny mogą ulec zmianie w dni świąteczne Sylwestra oraz długie Weekendy.